fbpx

O nás

Přinášíme česku novou energii. Aliance pro energetickou soběstačnost již od roku 2012 vytváří příležitosti pro rozvoj moderní ekonomiky. Jsme nezávislá komunikační platforma pro zástupce obnovitelných zdrojů, elektromobility a chytrých řešení pro domácnosti i firmy. Naším cílem je zajistit vhodné podmínky pro další rozvoj progresivních moderních technologií a služeb. Spolupracujeme proto s předními společnostmi a profesionály ze sektoru obnovitelných zdrojů a energeticky úsporných řešení.

  • Jednáme se zástupci vlády, poslanci a senátory v oblasti legislativních změn s cílem zajistit stabilní a předvídatelné investiční prostředí pro šetrné technologie.
  • Informujeme občany i odbornou veřejnost o trendech a příležitostech moderní společnosti s cílem rozvoje udržitelné a prosperující ekonomiky ČR.
  • Publikujeme inspirativní trendové články, odborné výtahy, tematické papery a studie.
  • Organizujeme eventy pro širokou veřejnost, zástupce soukromého sektoru, výzkumných center, politiky i úřady.
  • Pracujeme s médii a patříme mezi nejcitovanější zástupce obnovitelných zdrojů v ČR. S našimi názory se můžete pravidelně setkat v České televizi, zprávách ČTK a dalších zpravodajských portálech. Dění v domácí i zahraniční energetice komentujeme prostřednictvím naší informační platformy obnovitelne.cz
  • Navrhujeme řešení a hledáme příležitosti rozvoje udržitelné společnosti na individuální, lokální, krajské i národní úrovni. Ve spolupráci s partnery navrhujeme řešení energetického hospodářství firem.
  • Budujeme jednotu prostřednictvím Svazu moderní energetiky. Rozvoj širokého spektra nových obnovitelných a šetrných technologií vytváří příležitosti pro dosažení soběstačné a lokálními zdroji poháněné prosperující ekonomice. Iniciovali jsme vznik společné platformy předních asociací působících v oblasti moderní energetiky a jsme jejím klíčovým členem.

Tým AliES: zkušenosti i progresivní vize

Pavel Šich

Pavel Šich

předseda

Marek Lang

Marek Lang

místopředseda

Martin Sedlák

Martin Sedlák

výkonný ředitel

Martin Madej

Martin Madej

analytik

Martin Pivoda

Martin Pivoda

projektový manažer

Ivan Touška

Ivan Touška

analytik

Žofia zigová

Žofia zigová

ambasadorka

Zajistit novou energii pro Česko významnou obchodní příležitostí pro vaši společnost. Vedle rozvoje šetrné energie přispějete k naplnění společenské odpovědnosti vaší firmy. Přidejte se k Alianci pro energetickou soběstačnost.